Наш телефон
Наша пошта
Адреса офісу
м. Бровари, вул. Січових Стрільців, 8

Медичні ширми Amed. Надійні, якісні, доступні!

Медичні ширми Amed. Надійні, якісні, доступні!

Для чого потрібна медична ширма?

Медичні ширми застосовуються для зонування медичних приміщень, для комфортного перевдягання пацієнтів, а також у кабінетах, де необхідно забезпечити приватність.

Доречно використовувати медичні ширми у центрах надання первинної медичної допомоги, госпіталях, лікарнях будь-якого рівня, у відділеннях екстреної медичної допомоги, у стоматологічних кабінетах, гінекологічних кабінетах, косметичних салонах, ветеринарних клініках і т.д.

Медична ширма Amed – контструктивні особливості.

Ширми складаються з двох складових: каркаса зі сталевих круглих труб діаметром 20 мм та медичного полотна. 

Каркас має матову текстуру білого кольору (пофарбований епокси-поліефірною фарбою). Полотно ширми виготовляється із щільної та довговічної медичної тканини (100% поліестеру), надійно кріпиться до каркасу, а також легко знімається при необхідності прання. Стандартним кольором полотна ширми є бежевий. За вашим бажанням виготовимо ширму будь-якого кольору! (за попереднім узгодженням з менеджером)

Ми пропонуємо три варіанти виконання: одинарна, подвійна та потрійна медична ширма. Наші вироби ще й мобільні, усі ширми розташовані на роликових опорах із фіксацією руху.

Як купити медичну ширму Amed?

Оберіть необхідну вам модель, узгодьте колір та очікуйте замовлення. Ми пронуємо вироби за дуже демократичними цінами. Доставка по усім містам України.

Ці та інші медичні меблі, від найкращого українського виробника Amed,  доступні до замовлення у бідь-якій кількості. Обладнаємо Ваш медичний заклад під ключ усім необхідним!

Дізнайтесь більше про виробництво медичних меблів Amed тут