Наш телефон
Наша пошта
Адреса офісу
м. Бровари, вул. Січових Стрільців, 8

Медичні ростоміри

В асортименті української торгової марки "Амед" - настільні ростоміри для дітей і підлогові - для дорослих пацієнтів для застосування в сфері охорони здоров'я.
Сортування:
     
Всього результатів:
2
Артикул: Р1.200
2 068 грн
Артикул: Р1.100
-20%
7 198 грн
5 759 грн

Корпус зростомір для дітей – із ламінованої ДСП, в корпусі розташований рухливий упор. На бічній стінці закріплена лінійка, завдання якої - вимірювати зріст.

Конструкція підлогового ростоміра для дорослих: металевий каркас, майданчик для ніг і рухомий рівень, який знаходиться на вертикально розташованій металевій стійці. 

Ростоміри ТМ «Амед» виготовляються в Черкасах на підприємстві, створеному виключно для виробництва спеціалізованих меблів. Виробництво сертифіковане по ISO 9001:2015.

Дана продукція пройшла випробування по ГОСТ 16371-93 і має реєстраційне свідоцтво Міністерства охорони здоров'я України.

Способи доставки: самовивіз з наших складів в Черкасах або Броварах, доставка нашою службою або кур'єрськими службами «Делівері» чи «Нова пошта». Завдяки наявності власного виробництва і складів Ви отримаєте замовлення максимально швидко.