Наш телефон
Наша пошта
Адреса офісу
м. Бровари, вул. Січових Стрільців, 8

Гарантія і Сервіс

ТМ «Амед» – це готове рішення для Вашого медичного закладу. Ми не тільки виготовляємо меблі, але і забезпечуємо весь спектр супутніх послуг і сервісу.

  1. Надаємо консультації по оснащенню – з урахуванням завдань Вашої медустанови та різних цінових рішень.
  2. Підбираємо варіанти меблів з асортименту за Вашими побажаннями: із різних матеріалів, в різному виконанні (багатофункціональні або базовий варіант), пропонуємо різні кольори оббивки, оснащуємо додатковими аксесуарами та багато іншого.
  3. При необхідності виконуємо індивідуальні замовлення та розробляємо ексклюзивні проекти силами нашого конструкторського бюро.
  4. Здійснюємо заміри приміщення для максимально ефективного використання робочого простору.
  5. Розробляємо дизайн-проект і надаємо візуалізацію: так Ви зможете заздалегідь побачити оснащене приміщення, при необхідності внести правки або доопрацювати проект – і прийняти зважене рішення про покупку.
  6. Доставляємо меблі у Вашу медустанову нашою власною службою доставки.
  7. Надаємо послуги зі збірки та монтажу – Ви отримаєте меблі, повністю готові до експлуатації.
  8. Обслуговуємо придбані у нас меблі протягом гарантійного терміну 18 місяців: у разі несправності в найкоротші строки усуваємо будь-які неполадки (неполадки, викликані порушенням правил використання, зберігання або транспортування товару, діями третіх осіб, не підпадають під гарантійні зобов’язання).
  9. Забезпечуємо післягарантійний сервіс і консультації.

 З питань сервісного обслуговування  та надання супутніх послуг, будь ласка, телефонуйте за номером +380 67 214 05 50.