Наш телефон
Наша пошта
Адреса офісу
м. Бровари, вул. Січових Стрільців, 8

Про виробництво

Виробництво медичних меблів "Амед" розташоване в м. Черкаси.

На сьогодні це найбільше виробництво лабораторних і медичних меблів в Україні, спроектоване і оснащене виключно для випуску спеціалізованих меблів.

Якість

Система управління якістю сертифікована і відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Технологічний процес виготовлення меблів повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці. Він постійно вдосконалюється завдяки модернізації обладнання, заміні та введенню нових технологічних режимів, використанню нових видів сировини та матеріалів.

Виробництво повного циклу дозволяє відмовитися від послуг посередників, що суттєво підвищує якість виготовлюваної продукції та скорочує терміни виробництва.

Контроль якості виробів, що виготовляються, і дотримання технологічного процесу здійснюється безперервно на кожному етапі й на всіх ділянках виробництва силами фахівців відділу технічного контролю.

Складські потужності, оперативна поставка

Підприємство володіє власними складськими площами основного і допоміжного призначення, що дозволяє ефективно розміщувати продукцію, постійно підтримувати резерв меблів і забезпечувати оперативну відправку, як тільки вона Вам знадобиться.