Наш телефон
Наша пошта
Адреса офісу
м. Бровари, вул. Січових Стрільців, 8

Медичні меблі з нержавіючої сталі

Сортування:
     
Всього результатів:
38
Артикул: СМП1.300
0 грн
Артикул: ШТ2.300
1 530 грн
Артикул: Столик съемный
1 638 грн
Артикул: ПМ1.100
2 832 грн
Артикул: ПМ2.100
3 099 грн
Артикул: ПМ1.200
3 682 грн
Артикул: СА3.200.1
4 132 грн
Артикул: ПМ2.200
4 187 грн

Меблі з нержавіючої сталі від виробника

Медичні меблі з нержавіючої сталі виготовляються спеціально для операційних, маніпуляційних, процерудних кабінетів та інших приміщень медичного призначення.

Меблі з нержавійки характеризуються гігієнічністю, міцністю, стійкістю до впливу вологи, ультрафіолету та перепаду температур, хімічно нейтральні, антибактеріальні. Саме тому, часто використовуються в медицині.

Виробник Амед пропонує медичні меблі з нержавіючої сталі AISI 304, таки як: медичні столи інструментальні та маніпуляційні, столи-мийки, шафи для одягу, стелажі, каталки, столи для перев’язки, тощо.

В асортименті медичних меблів Амед є моделі частково виготовлені з нержавіючої сталі, тобто ті, які мають робочі поверхні (стільниці, полиці) з нержавійки. А є медичні вироби повністю з нержавіючої сталі.

Медичні столи з нержавіючої сталі легкі в експлуатації та обслуговуванні, мають сучасний дизайн, екологічно безпечні та стійкі до корозії.

Маніпуляційні столи з нержавійки максимально практичні та функціональні, розміщені на колесах зі стопором, мають висувні шухляди.

Медичні інструментальні столи з нержавіючої сталі, столи анестезіолога з нержавійки типу «гусак» використовуються під час операцій та інших хірургічних процедур.

Столи-мийки з нержавійки AISI 304, мають каплевідбійники та вварні раковини, комплектуються ліктьовим змішувачем.

Шафи для одягу з нержавіючої сталі підходять для чистих зон та приміщень з підвищеними вимогами чистоти.

Організувати простір в медичних закладах допоможуть стелажі з нержавіючої сталі.

Відрізняються практичністю столи для перев`язки з нержавійки, каталки зі знімним ложем з нержавіючої сталі. Вони зручні, стійкі до зносу, витримують інтенсивні механічні навантаження.