Наш телефон
Наша пошта
Адреса офісу
м. Бровари, вул. Січових Стрільців, 8

Нова фарбувальна лінія: якісно, красиво, екологічно

Кажуть, досягти чогось – тільки половина справи, головне – потім утримати отриманий результат. Ми з цим абсолютно згодні, адже щоб зберегти провідні позиції, «Амед» постійно покращує технології й оновлює обладнання. Наприклад, нещодавно на нашому виробництві в Черкасах була запущена нова фарбувальна лінія.

Ця автоматична лінія порошкового фарбування з попередньою антикорозійною обробкою поверхні в цілому покращує якість меблів. На виході отримуємо вироби з полімерним покриттям із високими захисними і декоративними властивостями.

Переваг  у порошкового фарбування з попередньою фосфатацією безліч. У першу чергу це стійкість меблів із таким покриттям до механічних пошкоджень, ударів, до перепадів температур, а також стійкість до корозії, атмосферних і хімічних впливів.

Порошкова фарба безпечна у використанні, оскільки не містить органічних та інших летких речовин. Це екологічна технологія, адже нанесення порошкового покриття – процес безвідходний.
Весь процес автоматизований, ручна праця зведена до мінімуму. Таким чином, завдяки новому обладнанню, ми можемо виконувати роботи з фарбування у великих обсягах, гарантуючи відмінний результат в найкоротші терміни.